نتایج جستجو برای عبارت :

حواشی پوستر آهنگ جدید بنیامین از زبان خودش ؛ گریم جدید و متفاوت امیرحسین رستمی ؛ رونمایی آقای بازیگر از شخصیت جذابی که هیچوقت جلوی دوربین نرفت

گزیده‌ای از پست‌های هنرمندان در فضای‌ مجازی را مشاهده می‌کنید.
رصد زندگی شخصی و فعالیت هنری هنرمندان و چهره‌های معروف هنری برای طرفداران و دنبال‌کنندگان این حوزه می تواند جذابیت‌های خاص خود را داشته باشد. با پیدایش شبکه‌های اجتماعی مختلف و دسترسی آسان به آن برای کاربران از طریق تلفن های همراه حالا این امکان فراهم شده است تا آنها بتوانند از فعالیت های بازیگر محبوب خود مطلع شوند
ادامه مطلب
 نصب پوستر دیواری: در این مقاله قصد داریم به شما آموزش نحوهء نصب پوستر دیواری سه بعدی و پوستر کاغذ دیواری را ارائه بدهیم. پوستر دیواری نسل جدیدی از انواع کاغذ دیواری است که ظاهری یکپارچه‌تر و به نوعی زیباتر از کاغذ دیواری دارد.
 مراحل نصب پوستر دیواری:
خرید پوستر دیواری
آماده‌سازی دیوار قبل از نصب پوستر دیواری
تهیه ابزار کار نصب پوستر دیواری
آماده‌سازی پوسترهای دیواری
جانمایی پوسترهای دیواری
چسب مخصوص پوستر دیواری
 نصب رول اول پوستر د
پوستر اسنپ
پوستر اسنپ چیست: سازه پوستر اسنپ بصورت کلیپسی از جنس آلومینیوم است که طرح چاپی را به عنوان شیرازه از بالا و پایین دربرمی‌گیرد و ایستایی بهتر آن را موجب می‌شود. اسنپ پوستر سازه‌ای است کم‌حجم و سبک. مناسب جهت زیباسازی دکوراسیون محیط کار و غرفه های نمایشگاهی است. پوستر اسنپ قابلیت نصب روی سطوح مختلفی همچون دیوار و پارتیشن و یا به حالت آویز را داشته و در زمان کوتاهی نصب می‌شود. در غرفه نمایشگاهی، ادارت، شرکت ها، فروشگاه ها و... کارب
پوستر چیست؟
پوستر (Poster) یک واژه ی انگلیسی، به معنای آگهی دیواری یا اطلاعیه می باشد.
پوستر ها معمولا در ابعاد های بزرگ با محتوایی جذاب طراحی و چاپ می شوند.
استفاده از رنگ های شاد و زنده می تواند طرحی جذاب و تاثیر گذار بر روی مخاطب بگذارد.
برای اینکه شما یک طرح جذاب داشته باشید ابتدا باید به دو نکته مهم توجه کنید.
ادامه مطلب
شاخصه‌ی سبک‌مغزان سطحی‌نگر در طول تاریخ، انعطاف‌ناپذیری و بی‌استعدادی در تشخیص اهم  از مهم و برنتابیدن تغییر تکلیف است. در نگاه آنها ظاهر قرآن مطلقا محترم است، حتی اگر روزی به حکمیت صفین بیانجامد؛ خون مسلمان مطلقا حرام است، حتی اگر بر امیرالمؤمنین(ع) خروج کرده باشد؛ مناسک حج مطلقا خط قرمز است و باید به اتمام رساند، حتی اگر حسین بن علی(ع) قصد ترک مکه را کرده باشد؛ صلح با دشمن مطلقا گناهی نبخشودنی است، حتی اگر این صلح تصمیم حسن بن علی(ع) با
حقن الدهون انتشرت فی الآونة الأخیرة الكثیر من عملیات التجمیل، لزیادة جمال الوجه، حیثُ یستحوذ جمال الوجه والبشرة على اهتمام وتفكیر المرأة، لذلك نجد الكثیر من النساء یلجأن إلى تطبیق العدید من الوصفات الطبیعیة للبشرة قبل التفكیر فی اللجوء إلى عملیات تجمیل الوجه، أمّا فی حال كانت مشاكل الوجه كبیرة ولا یمكن علاجها بالخلطات الطبیعیة یكون الحل بإجراء هذه العملیات التجمیلیة المختلفة للوجه بناءً على طبیعة المشكلة، إنّ عملیات تجمیل الوجه هی ع
یکی از نمایندگان فروش شرکت کوکاکولا، مایوس و ناامید از خاورمیانه بازگشت. دوستی از وی پرسید: چرا در کشورهای عربی موفق نشدی؟ وی جواب داد: هنگامی که من به آنجا رسیدم مطمئن بودم که می توانم موفق شوم و فروش خوبی داشته باشم. اما مشکلی که داشتم این بود که من عربی نمی دانستم. لذا تصمیم گرفتم که پیام خود را از طریق پوستر به آنها انتقال دهم. بنابراین سه پوستر زیر را طراحی کردم: پوستر اول مردی را نشان می داد که خسته و کوفته در بیابان بیهوش افتاده بود. پوست
حقن الدهون

انتشرت فی الآونة الأخیرة الكثیر من عملیات التجمیل، لزیادة جمال الوجه،
حیثُ یستحوذ جمال الوجه والبشرة على اهتمام وتفكیر المرأة، لذلك نجد الكثیر
من النساء یلجأن إلى تطبیق العدید من الوصفات الطبیعیة للبشرة قبل التفكیر
فی اللجوء إلى عملیات تجمیل الوجه، أمّا فی حال كانت مشاكل الوجه كبیرة
ولا یمكن علاجها بالخلطات الطبیعیة یكون الحل بإجراء هذه العملیات
التجمیلیة المختلفة للوجه بناءً على طبیعة المشكلة، إنّ عملیات تجمیل الوج
طراحی پوستر
طراحی پوستر صنعتی، تبلیغاتی
طراحی پوستر و صفحه آرایی اساسی ترین بخش از طراحی پوستر تبلیغاتی می باشد.
علاوه بر مکانی که پوستر در آنجا نصب می گردد، رعایت اصول طراحی پوستر و به تصویر کشیدن ایده هایی خلاقانه نقش کلیدی در جذب مخاطبان ایفا می کند. 
ادامه مطلب
متن ترانه پدرام آزاد به نام آزاد

از یه جا هست میشه بودچقد دیر میشه زودتو رسیدی به داد منوقتی هیشکی نبودکی موند دلش نبود نرفت با دشمنامشدش طرف عقب نرفت فقط تو بودیکی خواست نشد کی باخت نبردتموم غصه هامو خورد عقب نرفت فقط تو بودیاگه مسیر اشتباه بود دوباره اعتماد کنکنارت ستاره میشم بمونو افتخار کنتجربه کردیم خوبیه و بدیواز رو دلسوزی بود حرفی که زدیوبا تو آزاد شدم من نمیترسم چون تورو دارمتنهاییمو دیدی موندی کنارم نمیره از یادمکی موند دلش نبو
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانل
رونمایی از پوستر (نگاره) رسمی نمایشگاه بیست و سوم و سمینار نهم، فانوس پنجم. برای دانلود پوستر در ابعاد واقعی روی تصویر کلیک کنید.

یازده تا سیزده اردیبهشت ماه 98
چهارشنبه، ساعت 9 تا 15
پنج شنبه، ساعت 9 تا 18
جمعه، ساعت 9 تا 13
در محل دبیرستان دوره اول علامه حلی2:
میدان رسالت - خیابان هنگام - بالاتر از میدان الغدیر - خیابان نعمت زاده - دبیرستان دوره اول علامه حلی2 تهران
سال ها بود که به پدر اصرار می کردیم بره کربلا ، اما مرغش یه پا داشت و هیچ وقت نرفت که نرفت تا این که بازنشسته شد .. ارادت ویژه ای به حضرت ابوالفضل داره و هر بار حرمش رو می دید دل و جونش می لرزید اما اصراری هم به رفتن نداشت !نمی دونم چی شد امّا بهرحال امسال طلبیده شد و همین امروز عازم کربلا شد برای پیاده روی اربعین . پدر محترم مثل هر پدر دیگه ای اخلاقیات خاص خودش رو داره و یکم تو بیان احساسات مغروره ! یعنی واقعا با معرفت هستا هر وقت هرچیزی که ازش بخوا
إن علامة السفهاء السطحیّین على مرّ التاریخ، هو الجمود وعدم قابلیّتهم فی تشخیص الأهم عن المهم وعصیانهم على تغییر التكلیف. فإنهم یحترمون ظاهر القرآن مطلقا، ولو دعا إلى الحكمیة فی صفّین. ویحترمون دم المسلم مطلقا، ولو خرج على أمیر المؤمنین(ع). ومناسك الحج عندهم خط أحمر مطلقا، ولو كان الحسین(ع) مغادرا مكّة. والصلح مع العدوّ عندهم ذنب لا یُغفَر مطلقا، ولو كان الإمام الحسن(ع) قد اتخذ هذا القرار. لا یعقلون أن تارة یجب الصراخ وتارة یجب السكوت، وتار
چرا پوستر تبلیغاتی ؟
پوستر رسانه ای مناسب برای به نمایش گذاشتن رویداد ها، محصولات و تبلیغات می باشد و یا کاغذهایی که اطلاعات مربوط به موضوع، زمان، طراحی آنلاین مکان و جزییات یک رویداد یا همایش را به اطلاع بیننده میرساند. پوستر معمولا در حالت سنتی به دیوارها چسبانده می شود یا در شبکه های مجازی و وب سایت ها قرار داده می شود و باید این ویژگی را داشته باشد که چند ثانیه ای توجه بیننده را به خودش جلب نماید و آن را در ذهن شخص میخکوب کند تا بتواند به
این پوستر برای زمانی هست که علی مطهری اینقدر عیان اصلاحطلب نشده بود و از طربق لیست اصولگرایان وارد مجلس نشده بود
دقیق یادم نیست که چه اظهار نظری منجر به این پوستر شد اما اگر اشتباه نکنم مربوط به استیضاح وزیر نفت احمدی نژاد بود
- مهدی یغمائی – صبحی دیگر
Mehdi Yaghmaei – Sobhi Digar
خواننده ( Singer) مهدی یغمائی نام آهنگ ( Song) صبحی دیگر ملودی ( Melody) مهدی یغمائی تنظیم ( Arrangement) انوش تقوی پوستر ( Covert Art) دانیال وحیدی ترانه و مدیریت هنری یاحا کاشانی آهنگ صبحی دیگر از مهدی یغمائی
ایندانلود این آهنگ از آی سانگز
---
کانال تلگرام : ♫@isongsir♫
[عکس 480×480]
مشاهده مطلب در کانال
دکوراسیون کلاسیک با مبلمان سلطنتی و دنیایی از رنگ های اشرافی گره خورده است. حتی با وجود ابداع طراحی های مدرن، هنوز هم عده زیادی طراحی کلاسیک را می پسندند. دکواتیوها با ادغامی از مدرنیته و سنت، طرح های کلاسیک بی نظیری را پدید آورده اند. پیشرفت دستگاه های چاپ نیز در این قضیه بی تاثیر نبوده است. پوستر دیواری کلاسیک یکی از همین پدیده های نوظهور است که مناسب طرفداران طراحی به سبک کلاسیک، تولید شده است. انواع پوستر سه بعدی کلاسیک و پوستر دیواری 
کاغذ دیواری سه بعدی

پوستر سه بعدی

تولید کننده کاغذ دیواری سه بعدی
پوستر دیواری سه بعدی
پوستر دیواری
کاغذ دیواری سقف
کاغذ دیواری برای سقف
کاغذ دیواری برای سقف پذیرایی
کاغذ دیواری سقفی
پوستر سقف

پوستر نقاشی

کاغذ دیواری نقاشی

کاغذ دیواری طرح نقاشی

کاغذ دیواری دخترانه

پوستر دیواری دخترانه

کاغذ دیواری اتاق کودک

کاغذ دیواری کودک

پوستر دیواری اتاق کودک

کاغذ دیواری پسرانه

پوستر دیواری پسرانه

کاغذ دیواری اتاق خواب کودک

کاغذ دیواری سه بع
علیرضا کِی – دِلَم
Alireza Key – Delam
خواننده علیرضا کِی نام آهنگ دلم شعر و ملودی علیرضا کی تنظیم،میکس و مستر مسعود آرام گیتار یعقوب مهرجو پوستر مرضیه کشتکار
---
کانال تلگرام : ♫ @isongsir ♫
سایت : http://isongs.ir
[عکس 480×480]
مشاهده مطلب در کانال
کاغذ دیواری سه بعدی

پوستر سه بعدی

تولید کننده کاغذ دیواری سه بعدی
پوستر دیواری سه بعدی
پوستر دیواری
کاغذ دیواری سقف
کاغذ دیواری برای سقف
کاغذ دیواری برای سقف پذیرایی
کاغذ دیواری سقفی
پوستر سقف

پوستر نقاشی

کاغذ دیواری نقاشی

کاغذ دیواری طرح نقاشی

کاغذ دیواری دخترانه

پوستر دیواری دخترانه

کاغذ دیواری اتاق کودک

کاغذ دیواری کودک

پوستر دیواری اتاق کودک

کاغذ دیواری پسرانه

پوستر دیواری پسرانه

کاغذ دیواری اتاق خواب کودک

کاغذ دیواری سه بع
گویش ها متفاوت , اما زبان ها یکی است هنگام اظهار عشق هنگام رد عشق و ما از نظر جسمی انسان های یکسانی هستیم ولی در واقع متفاوت خیلی ها در کالبد انسانی حیوانند انسان های دیگر را می درند و در واقع انسانیت را هر حیوانی جوری اجلی دارد آهو - شیر , خرگوش - روباه , مورچه - مرغ و انسان خودش ...!!! #الهام_ملک_محمدی
قالب پوستر با فرمت پاورپوینت و قابلیت ویرایش
قالب پوستر با فرمت پاورپوینت و قابلیت ویرایش قالب از پیش آماده پاورپوینت با قابلیت حذف و اضافه متن ابعاد پوستر 121/92 در 91/44 سانتی متر (48 در 36 اینچ)

دانلود آهنگ های شاد و عاشقانه اسپانیایی
گلچین بهترین آهنگ های شاد اسپانیایی با کیفیت 320 در ادامه مطلب
[ اختصاصی از شهر موزیک + آپدیت هفتگی ]

دانلود آهنگ های شاد اسپانیایی

شهر موزیک اینبار برای شما گلچینی از بهترین آهنگ های اسپانیایی آماده کرده
آهنگ های گلچین شده و اختصاصی شاد ویژه رقص ، ماشین ، ریلکس کردن و …
پخش از شهر موزیک دهکده موسیقی ایرانیان

زبان اسپانیایی، یا کاستیلی زبانی از خانوادهٔ زبان‌های رومی و یکی از پُرگویشورترین زبان‌ه
پوسترهای تبلیغاتی جالب 2
پوسترهای تبلیغاتی سریع ترین راه برای انتقال پیام و برقراری ارتباط با مخاطب است و اگر تبلیغ از طراحی منحصر به فردی برخوردار باشد به گونه ای که برای سایرین باشد الهام بخش باشد در این صورت است که یک تبلیغ سودمند خواهد بود. گاهی آنها فقط جنبه تبلیغ دارند اما برخی از کمپانی ها به سختی روی آن کار می کنند تا آن تبلیغ به یک ابزار تبلیغاتی و قابل رقابت و موفق برای معرفی شرکت شان باشد.
برای هر کمپانی سعی در معرفی و ارائه محصولات
از اونجایی بگم‌ که
دو بار تو بیان وبلاگ زدمو پاک کردم و تعداد پست هام از سه تا بیشتر نرفت
و دلم‌ نرفت برای بیشتر نوشتن 
من وبلاگ‌نویس قدیم بلاگفام 
با محیط اینجا اُخت نشدم 
زدم بیرون 
.
.
ولی برگشتم 
این‌بار دلم نوشتن خواست 
حرف زدن خواست 
بی مخاطب با مخاطب 
چه فرقی میکند 
سری که درد میکند برای نوشتن 
دلی که تنگ‌است برای نوشتن 
مینویسد و یک آخیش میگوید 
که نگذاشت حرف هایش بیخ گلویش بماند و رو به خفگی برود  

دیشب به اصرار مادر جان رفتیم مولودی خانم مداح / مولودی خوان ( چی میگن بهشون ؟ ) یه شعر و در سبک رپ و بر وزن آهنگ زانیار میخوند
بعد هم میکروفون و داد دست یه پسربچه آهنگ آقامون جنتلمنه ساسی مانکن و خوند
بعدشم خودش آهنگ آیریلیق آذری گوگوش و خوند
و من تمام مدت پوکر فیس نگاه میکردم :|
کارگاه طراحی پوستر "یکشنبه خونین" | قیام تاریخی ۵ آذر ۱۳۵۷ گرگاناستاد کارگاه: صابر شیخ رضایی
گرگان، ۲۲ الی ۲۴ آبان ماه ۱۳۹۸
برگزار کننده: مجموعه نگارستان استان گلستان و باشگاه رشد جوان سازمان اوج/ طراح پوستر کارگاه: آقای پاسندی
نارگیل وارد مبشود!!سلام دوستان.من یادم رفت یه چیزی راجب داستان رو بنویسم.وجی:مثل همیشه.همیشه بادش میره.بزار بگم چیه بعد.من شخصیت های داستان رو براتون نگفتم.
شخصیت ها:مارینت/لیدی باگ.آدرین(۵ سالشه)فیلیکس/کت بلنس.اینا شخصیت هاش هستن.راستی!من پوستر و اسم رو پیدا کردم.
اسم:گاردین کت(گربه محافظ)
پوستر:پارت اول رونمایی میشه
وجی:این کل زوری بود که میتونستی بزنی؟؟؟؟وجی جان حرف نزنی بهت نمیگن لالی.خب دیگه ما مزاحم نشیم بریم.بای!!نارگیل تامام.
❤❤❤❤❤
اولین بار که با عرب ها برخورد داشتم‌در سفر اربعین بود... زبان و لهجه ی عربی واقعا خاص ومسحور کننده اس، و از وقتی که آهنگ حیک مهدی یراحی رو گوش دادم به موسیقی و زبان عربی علاقه مندتر شدم و حالا آهنگ جدید یراحی اومده به نام اهل النخل هم قشنگه و هم مفهوم شعر زیباست...به جز اینا یک سخنرانی در مورد قرآن و زبان عربی از خانم لزلی هازلتون شنیدم که خیلی خوب بود. هردو رو بیبینید
https://www.aparat.com/v/T1xuf/قرآن_کریم_از_زبان_خانم_لزلی_هازلتون_%28_پژوهشگر_یهودی

https://www

تصویری از پوستر رسمی سری جدید از مجموعه فیلم‌های جیمز باند، با نام No time to die (وقتی برای مردن نیست) که در این قسمت هم «دنیل کریگ» همچنان نقش جیمز باند رو بازی میکنه.
این فیلم محصول سال 2020 هست و در زمان نگارش این مطلب، هنوز روانه سینماها نشده.

برای دانلود این عکس، روی تصویر بالا بزنید.

تصویرهای سیاه و تاریکی که در مغزَت می لولن..کله ات که از حجم هر خبر و اتفاق بدی هشدار انفجار می دهد،تاریکی هایی که در خودت خفه می کنی..و دنیایِ متفاوتت...انقدر متفاوت که از ترس درک نشدن و طرد شدن به زبان نمی آوری هیچ کدام از ابعادش را !!و مغزی که تک تک سلول هایش در آهنگ های متال حل می شود..
میلاد بختیاری – بهت قول میدم
دانلود آهنگ “ بهت قول میدم ” از “میلاد بختیاری”
Milad Bakhtiari – Behet Ghol Midam
خواننده میلاد بختیاری نام آهنگ بهت قول میدم شعر و موسیقی میلاد صادقی پوستر مَهبُد پریزاده
---
[عکس 320×320]
مشاهده مطلب در کانال
دانلود پوستر شهادت حاج قاسم سلیمانی
همه یکجا

دانلود عکس حاج قاسم سلیمانی
عکس های حاج قاسم سلیمانی و رهبر
عکس با کیفیت از شهید حاج قاسم سلیمانی
پوستر لایه باز شهید حاج قاسم سلیمانی

پوستر های شهادت حاج قاسم سلیمانی

پوستر شهادت حاج قاسم سلیمانی

پوستر های حاج قاسم سلیمانی

پوستر با موضوع حاج قاسم سلیمانی

برای دانلود تصاویر با کیفیت اصلی و بسیار عالی روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود پوستر شهادت حاج قاسم سلیمانی
حضرت آیت‌الله شب‌زنده‌دار در جلسه درس خارج فقه با اشاره به دیدارشان با رهبر انقلاب(بعد از صدور بیانیه گام دوم انقلاب توسط مقام معظم رهبری) روایتی را از آنچه معظم له درباره  «بیانیه گام دوم انقلاب» گفته بودند نقل کرده است؛
 (حضرت آقا) فرمودند: «من روی این بیانیه خیلی زحمت کشیدم» و فرمودند «من بنای بر این ندارم که اگر چیزی نوشتم یا مطلبی می‌گویم از دیگران درخواست کنم که روی آن کار کنند ولی راجع به این می‌گویم این کار را بکنند…»
دبیرخانه کن
امید جهان - دونه انار
دانلود آهنگ دونه انار از امید جهان
Omid Jahan - Doone Anar
خواننده امید جهان نام آهنگ دونه انار تنظیم و میکس مهدی غفاری پوستر پیمان صابری
---
[عکس 320×320]
مشاهده مطلب در کانال

با عرض سلام و وقت به خیر...
این روزهایی که از ماه شعبان مونده رو از دست ندیم! خصوصا مناجات دلنشین شعبانیه.
چند فراز از این دعای زیبا رو در قالب پوستر در آوردم که در ادامه میتونید ببینید و اگر دوست داشتید با کیفیت بالا دانلود کنید.
التماس دعا
ادامه مطلب
کیم تهیونگ یکی از اعضای گروه پسرانه کره ای بی تی اس می باشد که همه او را با نام V می شناسیم.وی به تازگی آهنگ وینتر بیر را به زبان انگلیسی منتشر کرده که کارگردانی موزیک ویدیوی آن را نیز خود بر عهده گرفته است.آهنگ Winter bear تجربه ای متفاوت برای V بشمار میرود چرا که اینبار اعضای گروه BTS در کنار او نیستند.حال در این پست از سایت باارزش می توانید علاوه بر دانلود موزیک ویدیوی Winter bear به همراه فایل صوتی ، متن آهنگ و ترجمه ی فارسی آن را نیز مشاهده کنید.

دانلو
محسن چاوشی – ضمیر خودسر
دانلود آهنگ ضمیر خودسر با صدای محسن چاوشی
Mohsen Chavoshi – Zamire Khodsar
خواننده محسن چاوشی نام آهنگ ضمیر خودسر شاعر،آهنگساز،تنظیم کننده محسن چاوشی طراحی پوستر مهران محجوب
---
[عکس 320×320]
مشاهده مطلب در کانال
پوستر فیلم سینمایی «خروج» به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا و تهیه کنندگی حبیب والی نژاد با تصویری از فرامرز قریبیان رونمایی شد.طراحی این پوستر برعهده خانه طراحان انقلاب اسلامی بوده است.اولین نمایش تازه ترین اثر ابراهیم حاتمی کیا در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر خواهد بود.«خروج» بیستمین فیلم ابراهیم حاتمی کیادر مقام کارگردان در سینمای ایران است.

چاپ پوستر و به ویژه چاپ پوستر دیواری ، یکی از موثرترین ابزارتبلیغاتی محسوب می شود.این محصول چاپی، بصورت چاپ یکرو انجام می شود. چاپ پوستر جهت نصب بر روی دیوار و تابلو اعلانات استفاده می شود. چاپ پوستر شامل متن و عناصر گرافیکی است. مخاطب چاپ پوستر قشر وسیعی از جامعه است. درهنگام طراحی یک پوستر باید در مرحله اول موارد استفاده آن مورد نظر قرار گیرد. در چاپ پوستر اطلاعات و دیدگاه یا نگرشی ارائه می شود. چاپ پوستر بایستی در همان نظر اول مخاطب را به

پوستر فیلم جدیدترین قسمت فیلم ترمیناتور، با نام ترمیناتور: سرنوشت تاریک (Terminator: Dark Fate) محصول سال 2019 آمریکا. مثل سایر قسمت‌ها، آرنولد شوارتزنگر بازیگر اصلی این فیلم هست و تهیه کنندگی اون رو جیمز کامرون مشهور بر عهده داره.

دانلود رایگان با زدن روی عکس آغاز می‌شود.

طراحی پوستر تبلیغاتی: شما میتوانید پیشنهادات ویژه یا یک رویداد (مثل یک افتتاحیه و همایش و سمینار و…) را به صورت طراحی پوستر به طور ویژه طراحی کنید.پوسترها لزوما به صورت چاپ شده در نمی آیند. امروزه به پیشرفت ارتباطات مجازی می توانید پوستر خودتان را در صفحات مجازی نشر دهید .مخاطبان خودتان راا انتخاب کنید و اطلاع رسانی کنید.پوسترها در ابعاد 70*50 یا 70*100 طراحی و چاپ می شوند.البته در صورتی که نیازی به چاپ نداشته باشید می توانید سفارش خودتان را در ا
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام دلبر بی نشان
دانلود آهنگ رضا ملک زاده دلبر بی نشان
رضا ملک زاده به نام دلبر بی نشان
Reza Malekzadeh - Delbare Bi Neshan
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام چشمان وحشی
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام با من چه کردی
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام آتش پاره
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام گریه کردم
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام دلم رفت
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام عشق خیالی
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام عجب دلی
دانلود آهنگ رضا ملک
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام دلبر بی نشان
دانلود آهنگ رضا ملک زاده  دیوونه تر
رضا ملک زاده به نام دلبر بی نشان
Reza Malekzadeh - Delbare Bi Neshan
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام چشمان وحشی
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام با من چه کردی
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام آتش پاره
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام گریه کردم
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام دلم رفت
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام عشق خیالی
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام عجب دلی
دانلود آهنگ رضا ملک ز
هرکسی باید یکیو داشته باشه تا بتونه به زبان خودش باهاش حرف بزنه، به زبان خودش باهاش درد دل کنه و به زبان خودش باهاش بخنده.
شبیه این مکالمه ی من با آرشیدای ۵ ساله که از وقتی که برادر ۱۴ سالش آیفون ۱۰ دار شده گوشی قبلیش رسیده به اون (!) و می تونه دایرکت بده و ساعت ها باهم حرف بزنیم؛ به زبانی که مخصوص خودمونه..
+ شک نکن اگه آدمی رو داری که زبان مخصوص حرف زدن خودتونو دارید، یکی از آپشنای خوشبختی رو داری
زبان آلمانی جزء سه زبان مهم در دنیا به شمار می آید که متقاضی بسیار زیادی در کشور ایران دارد .
 بعد از 23 سال تلاش بی وقفه و مستمر در امر آموزش زبان های خارجی باید بگوییم دنیای زبان المانی کمی با سایر زبان ها متفاوت است اما مشکلاتش مانند سایر زبان های خارجی است .
بسیاری از افراد به دنبال این هستند که زبان آلمانی را در مدت زمان کوتاه بیاموزند . موسسه دنیای زبان در امر تدریس خصوصی زبان آلمانی صدر نشین است .
زبان آلمانی با دو لهجه آلمانی و اتریشی گوی
 چاپ آنلاین پوستر

پوستر ها یا اوراق چاپی سایز بزرگ ( در اینجا منظورمان از سایز بزرگ، بزرگتر از سایز A3 می باشد ) برای شرکت ها، سازمان ها و مجموعه های تبلیغاتی بسیار کارآمد هستند.
نمونه ی این پوستر ها را در سطح شهر بسیار دیده اید؛ بعنوان مثال فراخوان ها، معرفی رویدادهای فرهنگی، معرفی رویدادهای سیاسی، معرفی رویدادهای مذهبی، و بسیاری از اوراق دیگری که بر روی دیوارها یا شیشه های مغازه ها ( مانند تبلیغ فیلم یا آلبوم موسیقی مجاز ) نصب می شوند.
با ت
* کارگاه مجازی طراحی پوستر اعلان محرم ۱۴۴۱اساتیدمسعود نجابتی؛ کاربرد خط در گرافیکمحمدعلی کشاورز؛ نقد و بررسی پوسترهای اعلان هیاتمجتبی مجلسی؛ مبحث ایده پردازیعلیرضا حصارکی؛ مبحث چیدمان متن
و
صابرشیخ رضایی؛ مبحث ترکیب بندی
ثبت نام:www.Heyat.School
مجموعه پوستر نمایشگاهی با کیفیت چاپ (در دست افزایش) 
با عنایت امید مطلق حضرت حق تعالی و الطاف اهل بیت عصمت و طهارت (علیهم‌السلام)، به تدریج مجموعه پوستر "نور امید" بدون نام و نشان خدمت شما عزیزان طراحی و  تقدیم می‌شود.امید است در راستای امیدافزایی مؤمنان، قدمی هرچند کوچک برداشته شود؛به برکت صلوات بر محمّد و آل محمّد
اللّهم صلّ علی محمّد و آل محمّد و عجّل فرجهم
پیوند به صفحات پوسترها

صفحه دریافت پوستر 01

صفحه دریافت پوستر 02

صفحه دریافت
دانلود آهنگ یوسف زمانی به نام قطار
یوسف زمانی به نام قطار
Yousef Zamani - Ghatar
دانلود آهنگ یوسف زمانی به نام ابرو کمون
دانلود آهنگ یوسف زمانی به نام شیک
دانلود آهنگ یوسف زمانی به نام اسمشو چی بزارم
دانلود آهنگ یوسف زمانی به نام پاییز امسال
دانلود آهنگ یوسف زمانی به نام دلگیر نشو
دانلود آهنگ یوسف زمانی به نام دلت میاد
دانلود آهنگ یوسف زمانی به نام وای دلم رفت
دانلود آهنگ یوسف زمانی به نام اشتباه بود
دانلود آهنگ یوسف زمانی به نام عاشقانه
دانلود آهنگ

پوسترهای تبلیغاتی جالب 1
پوسترهای تبلیغاتی سریع ترین راه برای انتقال پیام و برقراری ارتباط با مخاطب است و اگر تبلیغ از طراحی منحصر به فردی برخوردار باشد به گونه ای که برای سایرین باشد الهام بخش باشد در این صورت است که یک تبلیغ سودمند خواهد بود. گاهی آنها فقط جنبه تبلیغ دارند اما برخی از کمپانی ها به سختی روی آن کار می کنند تا آن تبلیغ به یک ابزار تبلیغاتی و قابل رقابت و موفق برای معرفی شرکت شان باشد.
برای هر کمپانی سعی در معرفی و ارائه محصول
با عرض سلام و تبریک حلول ماه مبارک رمضان...
تو این فضای زیبای همدلی و برادری که تو کشور ایجاد شده اگر مسجد و هیئت و پایگاه شما هم سهمی داشت برای تبلیغ میتونید از
این پوستر استفاده کنید. شاید ثوابی هم به ما رسید!
تو این روزا هوای همدیگه رو بیشتر داشته باشیم.
دانلود در ادامه مطلب
ادامه مطلب
دانلود آهنگ تا صبح که بیدارم دل دست کی دادم خودش میدونه من به اون دیوونه وابستگی دارم
دانلود آهنگ جدید محسن ابراهیم زاده به نام تا صبح که بیدارم دل دست کی دادم  ودش میدونه من به اون دیوونه وابستگی دارم با کیفیت بالا 320 لینک مستقیم mp3 موزیک صوتی همرا با متن ترانه
Ahang ta sobh ke bidaram del daste ki dadam
دانلود آهنگ تا صبح که بیدارم دل دست کی دادم خودش میدونه من به اون دیوونه وابستگی دارم
متن آهنگ محسن ابراهیم زاده وابستگی
چی داری توی چشات چی داری توی نگات دلم د
به گزارش خبرنگار واحد خبری مسجد ابوذر پوستر جدید برگزاری ایستگاه صلواتی ایام فاطمیه با عنوان "ایستگاه صلواتی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی" رونمایی شد.
ارگان ها و کانون های فرهنگی جهت تهیه فایل لایه باز میتوانند به مسجد ابوذر مراجعه نمایند.
دانلود اهنگ عشق من اسرائیلی
دانلود آهنگ عشق من کوروش صنعتی ورژن خارجی
آهنگ عشق من کوروش صنعتی به زبان اصلی
دانلود اهنگ عشق من به زبان اسرائیلی

آهنگ عشق من کوروش صنعتی با رپ

کوروش صنعتی عشق من با رپ

اهنگ رپ عشق من کوروش صنعتی
دانلود آهنگ عشق من کوروش صنعتی با کیفیت 320
طرح لایه باز پوستر تدریس خصوصی فرمت فایل دانلودی: .rarفرمت فایل اصلی: psdحجم فایل: 11136 کیلوبایت قیمت: 1000 تومان
توضیحات:
نمونه طرح لایه باز پوستر تدریس خصوصی، در قالب فایل فتوشاپ و با فرمت psd، که به صورت ویژه برای مدرسین دروس ریاضی که در سطح دانش آموزی و دانشگاه تدریس انجام می دهند و کلاسهای کنکور برگزار می نمایند طراحی شده است. 
این طرح لایه باز به صورت پوستر با سیستم رنگی مناسب برای چاپ و کاغذ A4 تنظیم شده است. پس زمینه پوستر به صورت ساده است و مت
پوستر آیه 28 سوره مبارک نوح علیه السلام در اندازه‌ی آ3.
اعوذ بالله من الشیطان الرجیم
بسم الله الرّحمن الرّحیم
رَبِّ اغفِر لی وَلِوالِدَیَّ وَلِمَن دَخَلَ بَیتِیَ مُؤمِنًا وَلِلمُؤمِنینَ وَالمُؤمِنات
پروردگارا، من و پدر و مادرم و تمام کسانی را که باایمانوارد خانه من شدند، و همه مردان و زنان باایمان را بیامرز.
دانلود اندازه اصلی - 10 مگابایت
با اقتدار و عزم کافی و با تهذیب نفس و خودسازی علمی و خود سازی اخلاقی پیش بروید. ان‌شاءاللَّه روزی را خواهد دید که کشورتان به برکت مجاهدتهای شما در اوج افتخار و در قله‌ی اقتدار باشد.۱۳۸۸/۰۸/۱۲ مقام معظم رهبری

شهید خرازی : در هر شهیدی یک خصیصه ای ، یک اخلاق نیکو و پسندیده ای است که اگر ما به آن تأسی کنیم ، برای ما می تواند رهنمون و هدایت گر باشد . 

شادی روح شهید خرازی صلوات

جهت دانلود مستقیم پوستر شهید خرازی

التماس دعا
یادگیری پسوندها در زبان ترکی استانبولی برای زبان آموزان از اهمیت ویژه ای برخوردار است . با اضافه کردن پسوندها به ریشه اسم و یا ریشه فعل واژه های جدید با معانی متفاوت می توان ساخت . زبان ترکی استانبولی یک زبان پسوندی است و بر خلاف زبان فارسی یا عربی و برخی زبان های دیگر ، پیشوند در این زبان هیچ نقشی ندارد .
ادامه مطلب
با توجه به سوالات مکرر مشتریان گرامی درباره سایز انواع کاغذ ها در تصویر زیر سایز انواع کاغذ سری A آورده شده اشت.
جهت تبادر بهتر ذهن شما مشتریان گرامی مقیاس در نظر گرفته شده در زیر تصویر خودکار بیک در سایز واقعی می باشد.

انواع سایز کاغذ سری A به ترتیب از بزرگ به کوچک به همراه کاربرد آنها:
A0: مناسب چاپ پوستر (ابعاد دو برابر A1)
A1: مناسب چاپ پوستر (ابعاد دو برابر A2)
A2: بهترین سایز چاپ پوستر (ابعاد دو برابر A3)
A3: مناسب چاپ پوستر (ابعاد دو برابر A4)
A4: ب
سلام.وجی:سلام.آفتاب از کدوم طرف دراومده تو نمیخوای حرف بزنی؟وجی:ساکت.حالم بده.باشه بهتر.خب دوستان من میخوام اولین داستان وب رو بزارم.اما براش نه پوستر دارم نه اسم.لطفا یه راهنمایی کنید تو نظرات.خب بریم واسه توضیحات.
نام:نامعلوم.
پارت ها:۱۰
فصل ها:۲
پوستر:نداره
اپننیگ:اصلا نمیدونم چیه که بزارم.پس نداره.
خلاصه:گابربل و امیلی تو یه حادثه میمیرن...
پایان:دیگه دیگه
خب فردا پارت اول رو بهتون تحویل میدم.
نارگیل تامام.
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
سلام دوستان✋ 
طاعات و عباداتتون مقبول درگاه حق
امشب میخوایم راجع شهید مدافع حرم سید جواد اسدی از زبان #همسر بزرگوارشون بگیم..

سید ۱۸ مهر ۱۳۵۹ در روستای امره شهر ساری متولد شد.
 دیپلم فنی حرفه ای اش رو  گرفت،
 با وجود اینکه دانشگاه قبول شده بود به دلیل فوت پدرش دانشگاه نرفت.
ادامه مطلب
کارگاه طراحی پوستر "یکشنبه خونین" | قیام تاریخی ۵ آذر ۱۳۵۷ گرگاناستاد کارگاه: صابر شیخ رضایی
گرگان، ۲۲ الی ۲۴ آبان ماه ۱۳۹۸
برگزار کننده: مجموعه نگارستان استان گلستان و باشگاه رشد جوان سازمان اوج/ طراح پوستر کارگاه: آقای پاسندی

* لینک خبر و گزارش تصویری کارگاه | گلستان ما
* لینک خبر و گزارش تصویری کارگاه | حلقه وصل
مجموعه پوستر و عکس‌نوشته با کیفیت چاپ (در دست تکمیل) 
به نام امید مطلق، حضرت حق تعالیو به امید لطف اهل‌بیت عصمت و طهارت (علیهم‌السلام)،به تدریج مجموعه پوستر و عکس نوشته "نور امید" بدون نام و نشان و هزینه، خدمت عزیزان، طراحی و  تقدیم می‌شود.هرچند از نظر تخصصی حرفه‌ای به حساب نمی‌آید ولی در حد توان امیدوارم قدم کوچکی در امیدافزایی مؤمنان، برداشته باشم؛محتوای کار از منابع معتبر استفاده شده ولی قطعا از نظر طراحی بی‌اشکال نیست؛ ممنون می‌شو
مجموعه پوستر و عکس‌نوشته با کیفیت چاپ (در دست تکمیل) 
به نام امید مطلق، حضرت حق تعالیو به امید لطف اهل‌بیت عصمت و طهارت (علیهم‌السلام)،به تدریج مجموعه پوستر و عکس نوشته "نور امید" بدون نام و نشان و هزینه، خدمت عزیزان، طراحی و  تقدیم می‌شود.هرچند از نظر تخصصی حرفه‌ای به حساب نمی‌آید ولی در حد توان امیدوارم قدم کوچکی در امیدافزایی مؤمنان، برداشته باشم؛محتوای کار از منابع معتبر استفاده شده ولی قطعا از نظر طراحی بی‌اشکال نیست؛ ممنون می‌شو
داشتم به آهنگ دلم برات تنگ میشه معین زد گوش میدادم.
وسطای آهنگ انگار نفس کم میاره :|
از متن آهنگ نگم که چقد چیپ و بیخودیه :|
همه آهنگ حول محور نوشتن اسم دو نفر روی شیشه بخار گرفته میچرخه :|
ینی امروز من دارم نیمه خالی لیوانو میبینم یا چی؟
زبان انتقال مفاهیم اطلاعاتی در ماشین ها و دستگاه های تحت شبکه با زبان ما انسان ها بسیار متفاوت هست شما برای شناساندن و فهماندن مطالب خود به زبان ماشین باید با مفاهیم صفر و یک,زبان منطقی آشنا باشید در اینجا قصد داریم به یکی از این پروتکل های عرضه شده رایگان و محبوب در سطح جهان مدباس آشنا کنیم...
ادامه مطلب
چرا ماندگار شدیم؟
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (حفظه‌الله):
«این ماندگاری‌ها تحلیل دارد که چرا ماند؟... کدام عنصر تأثیر گذاشت که آن نهضت‌ها نتواند باقی بماند و نتواند به نتایج نهایی خودش برسد امّا این انقلاب توانست قدرتمندانه بایستد؟ علّت چه بود؟ اینها را بنشینند جوان‌های ما تحلیل کنند.... اگر ما بتوانیم تحلیل درستی از این حوادث پیدا کنیم، آن‌وقت دیگر این بذر ترس و رعب و ناامیدی که بعضی در دل مردم می‌پاشند به‌کلّی خواهد پوسید و از بین خواهد ر
با ثبت قرارداد اکران فیلم سینمایی «اولین امضاء برای رعنا» ساخته علی ژکان در گروه سینمایی «فرهنگ»، این فیلم از روز چهارشنبه ۲۵ دی‌ماه در این گروه روی پرده خواهد رفت. در آستانه اکران سازندگان از اولین پوستر این فیلم نیز رونمایی کردند.
طراحی این پوستر برعهده آرزو نصیرپور بوده است و پخش فیلم نیز در اختیار موسسه نیمروز فیلم قرار دارد.
علیرضا جلالی‌تبار، شهرزاد کمال‌زاده، شقایق رهبری، حمیدرضا هدایتی، شهین تسلیمی، فلور نظری، نادر نادرپور، مح
یکی از دانشجویان از من سوال کرد که حسرت چه اشتباهی در گذشته خود را می خورید؟

یاد وقت هایی افتادم که تلف کردم(حیف)
خیلی کلاس ها که لازم نبود شرکت کنم
آهنگ ها و فیلم هایی که نگاه کردن یا نکردنشون فرقی نداشت(چیزی یاد نگرفتم)
خیلی جلسات که میشد نرفت و فقط زمان آدم رو تباه می کرد

این روزها خوب می دانم چه کنم
به محض اینکه احساس کنم کتابی، فیلمی، شخصی یا هر چیزی برام یادگیری نداره یا حتی به مسیر اشتباه می بره
راحت کنار می گذارم (مگر بعضی موارد خاص )
دانلود آهنگ برای ساخت کلیپ
گلچین بهترین آهنگ های ویژه ساخت کلیپ، تیزر تبلیغاتی، پس زمینه، دوستانه
[ پخش اختصاصی از شهر موزیک + آپدیت ماهانه ]

دانلود آهنگ برای ساخت کلیپ

امروزه یکی از راه های موثر در فروش محصولات و برندینگ
تبلیغات تیزری یا ویدیویی می باشد که تا ثیر زیادی در دیده شدن یک محصول دارد.
این تصاویر ویدیویی معمولا با آهنگ هایی میکس میشود
که بسته به نوع تیزر نوع آهنگ ها نیز متفاوت خواهد بود.
بهترین آهنگ های مناسب برای ساخت کلیپ در
پوستر جامع بهداشت دست ( پوستر شستشوی دست، هندراب ، 5 موقعیت بهداشت دست)
قابل توجه سرپرستاران، مسئولین کنترل عفونت و رابطین محترم آموزشی با توجه به عدم وجود یک فایل منسجم و جامع د ر مورد شستشوی دست ، گروه اموزشی ما اینبار از پوستر جامع بهداشت دست محتوی نحوه صحیح شستشوی دست، نحوه صحیح هندراب کردن با محلول های مالشی و 5 موقعیت بهداشت دست و توضیحات رونمایی میکند. این پوستر را میتوانید در قطع A4 .A3 پرینت رنگی گرفته و پس کنید و در کنار سروس های بهداش
نکاتی جالب برای طراحی پوستر تبلیغاتی
پوسترچیست؟
پوستر یک رسانه بصری ساده است که با اطلاعات ضروری که در مورد یک محصول ارائه می کند با بیان رویدادها در موضوعات مختلف که معمولا برای نمایش بصورت عمودی طراحی می شود با مخاطب ارتباط موثری برقرار می نماید و باید ابعادش به گونه ای باشد که 
ادامه مطلب
سلام....صبح زیبای زمستانی تون بخیرخب امروز در خدمت شما هستیم با یه پست زیبا...برای کلاس اولی های عزیزم " پوسترهای قوانین کلاسی" در دو بخش پسرانه و دخترانه... امیدوارم مورد رضایت شما واقع بشه و با نظرات ارزشمندتون بنده رو در ادامه همراهی کنید.
توضیح : این فایل به صورت PDF و در قالب 7 پوستر تقدیم حضورتان می شود.
همکار گرامی هرگونه کپی برداری از این کار شرعاً مورد رضایت بنده نیست. لذا خواهشمندم فقط و فقط در کلاس خودتان استفاده نمایید و در اختیار همکار
طرح لایه باز بسیار زیبا و فوق العاده پوستر روز معلم در این مطلب سایت اسکای طرح برای طراحان و کاربران گرامی به دانلود گذاشته شده است این طرح در نرم افزار قدرتمند فتوشاپ کاملا قابل ویرایش می باشد برای دانلود با لینک مستقیم و بافرمت PSD به ادامه مطلب مراجعه نمایید .
ادامه مطلب
یک عدد مترجم نیاز داریم:)
چند تا وانشات با انواع کاپل
خودم دارم یکی ترجمه میکنم پس وقت برای این ندارم
-مسلط به زبان انگلیسی
-ترجمه روون و دلنشین 
-پس از اتمام کاملش با نام خودش قرار میگیره!
-در صورت تمایل میتونید براش پوستر درست کنین^0^
کاپل تهجین/ یونگکوک/جیکوک/ویکوک/نامجین
یاد آن روزی که بهمن گل به بار آورده بود و آن زمستانی که با خود نوبهار آورده بود یاد باد آن دل تپیدن های مشتاقان یار و آن عجب نقشی که آن زیبا نگار آورده بود منکران گفتند با یک گل نمی گردد بهار لیک ما دیدیم، یک گل صد بهار آورده بود در نگاهش جلوه گل بود و با غوغای عشق در چن هر گوشه ای را صد هزار آورده بود 
دهه شکوهمند فجر مبارک باد

ادامه مطلب
هنرستان های دخترانه فنی حرفه ای 

نام هنرستان
رشته ها
پیش ثبت نام
مشاهده پوستر و بروشور

فاطمه الزهرا(س)
شبکه و نرم افزار
پیش ثبت نام
مشاهده پوستر و بروشور

تربیت بدنی

حسابداری

گرافیک

نقشه کشی معماری

حضرت حوا
شبکه و نرم افزار
پیش ثبت نام

مشاهده پوستر و بروشور

تربیت کودک

صنایع غذایی

طراحی و دوخت

نقشه کشی معماری

بدیع
شبکه و نرم افزار
پیش ثبت نام
مشاهده پوستر و بروشور

تربیت کودک

حسابداری

گرافیک 

طراحی و دوخت

ضمیمه الزهرا
حسابداری
پی
دانلود آهنگ جدید محسن ابراهیم زاده به نام تا صبح که بیدارم دل دست کی دادم  ودش میدونه من به اون دیوونه وابستگی دارم با کیفیت بالا 320 لینک مستقیم mp3 موزیک صوتی همرا با متن ترانه
Ahang ta sobh ke bidaram del daste ki dadam
دانلود آهنگ تا صبح که بیدارم دل دست کی دادم
متن آهنگ محسن ابراهیم زاده وابستگی
چی داری توی چشات چی داری توی نگات دلم داره میره براتچشات که باز و بسته میشه دلم م
مجموعه ای کامل از پوستر های مناطق مختلف گردش گری منطقه آزاد ماکو (شهرستان پلدشت، ماکو،  شوط) که در قالب "امسال عید کجا بریم؟" از کانال های خبرهای فوری پلدشت در حال انتشار است.
این مجموعه پوستر ها توسط تیم گرافیکی پایگاه خبری و اطلاع رسانی "خبرهای فوری پلدشت" تولید شده است.
دانلود آهنگ i need your love از کالوین هریس
دانلود آهنگ i need your love از الی گولدینگ
دانلود آهنگ خارجی i need your love i need your time
دانلود اهنگ ای نید یور لاو ای نید یور تایم

دانلود آهنگ i need your love از madilyn bailey
دانلود کاور آهنگ i need your love
آهنگ i need your love با ترجمه
دانلود آهنگ i need your love nightcore
* حسینیه هنر رشت
به بهانه فرارسیدن ماه محرم و باهدف ارتقاءسطح کیفی پوسترهای عاشورایی برگزار می کند:
کارگاه طراحی پوستر "شهیدِ عشق"با حضور محمد صـابر شیخ رضایـیزمان برگزاری: ۳ و 4 شهـریـور ۱۳۹۸مهلت ثبت نام: ۳۱ مرداد (ظرفیت محدود)متقاضیان می توانند جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر با شماره: 09117611310 تماس حاصل نمایند.
*حسینیه هنر رشت
اگر به دنبال یادگیری زبان آلمانی هستید باید بدانید که این زبان جزء سه زبان مهم دنیا به شمار می آید و افراد زیادی به دنبال یادگیری این زبان هستند .
باید بگوییم که دنیای زبان آلمانی کمی با سایر زبان ها متفاوت است اما چالش ها و مشکلات آن مانند سایر زبان های انگلیسی است .
بسیاری از پزشکان برای گذراندن دوره های تخصصی خود به دنبال تحصیل در اتریش یا آلمان هستند به همین دلیل باید قبل از مهاجرت زبان این کشورها را بیاموزند تا بتوانند به راحتی در آن جا ز
سلام 
دوستان گلم
میریم سراغ آهنگ پشمات که روی بیت yg خوندم
که رپر مورد علاقه خودمه
این آهنگ برای آذر 96 تولید شده
این آهنگ سبک گنگ و فان هستش
دانیال هیت تو پشت صحنه این آهنگ زحمت کشید
میکس و مستر این کارو شاهین بهزاد عزیز زده
دانلود آهنگ پشمات 320
دانلود آهنگ پشمات 128

متن آهنگ : ادامه مظلب
ادامه مطلب
فیل اسپشیل که جدیدترین آهنگ توایس می باشد را می توان در دسته ی آهنگهای کره ای عاشقانه جای داد چرا که مضمون آن احساس خاص بودن بخاطر حضور معشوق است.توصیه میکنیم در ادامه متن و ترجمه ی آهنگ Feel special از توایس را مشاهده کنید تا بیشتر با معنی این آهنگ کره ای آشنا شوید.

دانلود آهنگ با کیفیت 320

متن و ترجمه ی آهنگ Feel special از توایسسطر اول : متن آهنگ اصلی به زبان کره ایسطر دوم : تلفظ کره ای با حروف الفبای انگلیسیسطر سوم : معنی و ترجمه ی فارسی
You make me feel specialب
t.me/kharejidl
دانلود آهنگ خارجی - دانلود آهنگ - دانلود آهنگ تورکی - دانلود آهنگ ترکی - آهنگ ترکی - آهنگ تورکی - دانلود آهنگ انگلیسی - آهنگ انگلیسی - دانلود آهنگ فرانسوی - آهنگ فرانسوی - دانلود آهنگ آلمانی - آهنگ آلمانی -دانلود آهنگ اسپانیایی - آهنگ اسپانیایی - دانلود آهنگ روسی - آهنگ روسی - دانلود آهنگ آذری - آهنگ آذری - دانلود آهنگ تلگرام - دانلود آهنگ telegram - آهنگ خارجی تلگرام - آهنگ تورکی تلگرام - آهنگ ترکی تلگرام - آهنگ انگلیسی تلگرام - آهنگ فرانسوی تلگرا
آهنگ ها:افزونه های زنگ تفریح،درخواست آهنگ و آهنگ های درخواستی.
در افزونه زنگ تفریح تمام آهنگ های محسن ابراهیم زاده قرار دارد که شما میتوانید آهنا را دانلود کنید و بعد از دانلود به صورت آفلاین آهنا را گوش کنید.
همچنین شما میتوانید آهنگ هایی را که در قسمت درخواست آهنگ، درخواست میکنید،در قسمت آهنگ های درخواستی گوش کنید.
موفق باشید.
دانلود پوستر خطای بزرگ شیطان بزرگ که بعد از به شهادت رسیدن سردار سپهبد قاسم سلیمانی ، مقام معظم رهبری فرمودند انتقام سختی در انتظار جنایتکاران است، این پوستر به سفارش معاونت فضای مجازی صدا و سیمای مرکز گلستان تصویر سازی شده که می توانید در سایز A3 دریافت نمایید.

دانلود پوستر خطای بزرگ شیطان بزرگ که بعد از به شهادت رسیدن سردار سپهبد قاسم سلیمانی ، مقام معظم رهبری فرمودند انتقام سختی در انتظار جنایتکاران است، این پوستر به سفارش معاونت فضای مجازی صدا و سیمای مرکز گلستان تصویر سازی شده که می توانید در سایز A3 دریافت نمایید.

آهنگ ها:افزونه های محسن ابراهیم زاده،حامد همایون،درخواست آهنگ و آهنگ های درخواستی.
در افزونه محسن ابراهیم زاده و حامد همایون  تمام آهنگ های این دو خواننده عزیز رو قرار دارد که شما میتوانید آنها را دانلود کنید و بعد از دانلود به صورت آفلاین آهنگ ها را گوش کنید.
همچنین شما میتوانید آهنگ هایی را که در قسمت درخواست آهنگ، درخواست میکنید،در قسمت آهنگ های درخواستی گوش کنید.
موفق باشید.
تا حالا به تفاوت مارمولکای سفید با سبز دقت کردید؟
مارمولکای سفید از مارمولکای سبز قشنگترن اما خیلی کند تر از مارمولکای سبزن و همینطور به نسبت خیلی احمق ترن 
پریروز صبح دیدم یه مارمولک سفید روی کتونیم نشسته رفتم نزدیکتر یکم ناز و نوزش دادم بعد گفتم پیشته اما نرفت گفتم پیشته پیشته اما بازم نرفت به خیال خودش با رنگ سفیدش رو کتونی مشکی من تونسته استتار کنه :| 
دیگه اومدم با دستم پیشته بدمش که احمق اعظم یکاره رفت توی کتونی :| 
حالا هر چی کتونی رو ب
پوستر معرفی جشنواره اینترنت شرکت آسیاتک به صورت لایه باز در این مطلب سایت فایل باز برای طراحان و کاربران گرامی آماده شده است این پوستر باکیفیت بالا در اندازه A4 و رزولیشن 300DPI می باشد برای دانلود با لینک مستقیم و بافرمت PSD به ادامه مطلب مراجعه نمایید .
*جهت دیدن سایز اصلی تصویر روی تصویر کلیک کنید.
ادامه مطلب
دانلود آهنگ جدید اردیبهشت 99 / آهنگ های پرطرفدار جدید اردیبهشت ۱۳۹۹
گلچین بهترین آهنگ های اردیبهشت 99 + دانلود آهنگ برتر ایرانی با سرعت بالا اردیبهشت ماه 1399 دانلود اهنگ جدید اردیبهشت ماه 99 دانلود گلچین آهنگ های اردیبهشت ماه 99 و 2020 آهنگ های اردیبهشت 99 / گلچین بهترین آهنگ های اردیبهشت ماه 99 آلبوم جدید اردیبهشت ماه 99 دانلود مجموعه آهنگ های تاپ و درجه یک اهنگ جدید اردیبهشت 99 و اهنگ های گلچین شده از بین آهنگهای فروردین اردیبهشت با لینک مستقیم شاد و
مراحل آموزش زبان انگلیسی
یادگیری و آموزش زبان انگلیسی برای خیلی از ما جای سوال داشته است. آی ریچ برای پاسخ به این سوال شما را به خواندن این مقاله دعوت می کند. این نکته را به یاد داشته باشید که یادگیری زبان انگلیسی اول با زبان دوم کاملا متفاوت است و دارای مراحل کاملا متفاوتی است. یادگیری زبان دوم دارای مراحلی است که تفاوت های بسیاری با مراحل آموزش زبان اول دارد.
در مراحل آموزش زبان انگلیسی که معمولا زبان اموزان آن را به عنوان زبان دوم می ش
پوستر لایت باکس
طراحی پوستر های سازمانی برای نمایشگاه های بین المللی از جمله نمایشگاه بین المللی تهران
پوستر برای لایت باکس ها

طراحی بنر و اسلایدر
طراحی بنر تبلیغاتی برای سایت های فروشگاهی
طراحی پوستر های اسلایدر

طراحی پوستر و لوگو اپلیکیشن
طراحی پوستر برای اپ های اندروید برای نمایش در مارکت ها
طراحی پوستر محتویاتی برای اپ های اندروید
طراحی لوگو اپ اندروید
Keep Calm and Carry on
آرام باشید و با امید ادامه بدید
شاید شما نیز بارها و بارها عبارت بالا را در قالب لوگو و پوسترهای مختلف دیده باشید. 
این عبارت سومین پوستر از یک مجموعه پوستر است که توسط دولت بریتانیا در زمان جنگ جهانی دوم تهیه شده بود و هدف از آن‌ها تشویق و روحیه دادن به مردم کشور بود.
علی رغم اینکه پوستر اول و دوم بطور وسیعی پخش شده بود اما پوستر آرام باشید و ادامه بدید هرگز منتشر نشد زیرا برای زمانی طراحی شده بود که بخشهایی از خاک بریتانیا به اش
Keep Calm and Carry on
آرام باشید و با امید ادامه بدید
شاید شما نیز بارها و بارها عبارت بالا را در قالب لوگو و پوسترهای مختلف دیده باشید. 
این عبارت سومین پوستر از یک مجموعه پوستر است که توسط دولت بریتانیا در زمان جنگ جهانی دوم تهیه شده بود و هدف از آن‌ها تشویق و روحیه دادن به مردم کشور بود.
علی رغم اینکه پوستر اول و دوم بطور وسیعی پخش شده بود اما پوستر آرام باشید و ادامه بدید هرگز منتشر نشد زیرا برای زمانی طراحی شده بود که بخشهایی از خاک بریتانیا به اش
فدراسیون جهانی در فاصله ۲ روز مانده تا شروع مرحله نهایی لیگ ملت‌ها از پوستر رسمی این رقابت‌ها رونمایی کرد.در حالی که از چهارشنبه شب به وقت آمریکا و بامداد پنجشنبه به وقت تهران
مرحله نهایی لیگ ملت‌های ۲۰۱۹ در شیکاگو استارت می خورد، صفحه رسمی
اینستاگرام فدراسیون جهانی از پوستر این رقابت ها رونمایی کرده است.
در این طرح امیر غفور، پشت خط زن تیم ملی ایران در کنار ستاره های ۵ تیم دیگر از لهستان، برزیل، فرانسه، آمریکا و روسیه قرار دارد.شمارش مع
پوستر جامع بهداشت دست ( پوستر شستشوی دست، هندراب ، 5 موقعیت بهداشت دست)

قابل توجه سرپرستاران، مسئولین کنترل عفونت و رابطین محترم آموزشی با توجه به عدم وجود یک فایل منسجم و جامع د ر مورد شستشوی دست ، گروه اموزشی ما اینبار از پوستر جامع بهداشت دست محتوی نحوه صحیح شستشوی دست، نحوه صحیح هندراب کردن با محلول های مالشی و 5 موقعیت بهداشت دست و توضیحات رونمایی میکند. این پوستر را میتوانید در قطع A4 .A3 پرینت رنگی گرفته و پس کنید و در کنار سرو

فیلم Black Widow یا بیوه سیاه، یکی از فیلم‌های جدید سینمای هالیوود آمریکاست که زمان عرضه اون اوایل سال 2020 برنامه‌ریزی شد. بازیگر اصلی این فیلم اسکارلت جوهانسون دارد.

برای دانلود  پوستر فیلم بیوه سیاه (Black Widow) روی عکس بزنید.

دانلود آهنگ عروس کشونه ای وای قند و نشانه ای وای
دانلود آهنگ شاد برای رقص عروس و داماد
دانلود آهنگ های شاد تالار عروسی
آهنگ مناسب برای رقص تکی عروس

آهنگ شاد عروسی جدید
دانلود آهنگ تکنو برای عروسی
آهنگ شاد عروسی 2018
دانلود آهنگ حامد پهلان عروس خانم
دانلود مجموعه فونت های خاص و متفاوت فارسی برای استفاده شما کاربران برای استفاده شما در طراحی نام برند شرکت های شما در فتوشاپ ،استفاده از فونت برای شما عکاسان در عکس نوشته های شما ،دانلود مجموعه فونت های خاص در یک فایل به تعداد 500 تا برای شما آملده است ،خاص طراحی کنید این مجموعه فونت ها بسیار زیبا و کاربردی مناسب تایپوگرافی و لوگو می باشد، از این قلم در تمام نرم‌افزارهای گرافیکی مثل فتوشاپ، کلمه و … و همچنین برای طراحی پوستر، لوگو، logotype و ب
,دانلود آهنگ جدید حسین توکلی با نام ای کاش ,دانلود آهنگ حسین توکلی به نام ای کاش ,دانلود آهنگ جدید حسین توکلی بنام ای کاش ,دانلود آهنگ حسین توکلی ای کاش ,دانلود آهنگ حسین توکلی ای کاش + کیفیت فوق العاده  ,دانلود آهنگ حسین توکلی به نام ای کاش ,دانلود آهنگ حسین توکلی ای کاش ,دانلود آهنگ حسین توکلی ای کاش ,دانلود آهنگ ای کاش از حسین توکلی همراه متن ترانه از یانگ موزیک,دانلود آهنگ جدید حسین توکلی بنام ای کاش

بنر و پوستر سال جهش تولید